Leer ontdekken

Wie is wie



Directie

Leerkrachten

Onderwijsondersteunend personeel

Intern begeleiders

Directie

Catherine van Dord

Catherine van Dord

Directeur: ma, di, wo, do

Wendy van der Meer

Wendy van der Meer

Adjunct-directeur groep 1-3: ma, di, vrij

Natasja van Gool

Natasja van Gool

Adjunct-directeur groep 4-8: di, do, vrij

Leerkrachten

Mirjam van Wijk

Mirjam van Wijk

Leerkracht groep 1-2A
ma, di, wo

Jacqueline Duijvestijn

Jacqueline Duijvestijn

Leerkracht groep 1-2A
do, vrij

Annelie Pellewever

Annelie Pellewever

Leerkracht groep 1-2B
Ma, do, vrij

Kimberly van der Rijst

Kimberly van der Rijst

Leerkracht groep 1-2C
ma, di, wo, vrij

Carla Onderwater

Carla Onderwater

Leerkracht groep 1-2D
ma t/m do

Anna Verkaik

Anna Verkaik

Leerkracht
groep 1-2 F
ma, wo, do, vrij

Jiskah van Tricht

Jiskah van Tricht

Leerkracht
groep 1-2F: di
groep 1-2H: do, vrij

Monique van Daal

Monique van Daal

Leerkracht groep 1-2G
ma t/m vrij

Romy Rijnders

Romy Rijnders

Leerkracht groep 1-2H
ma, di, wo

Linda Ozdemir

Linda Ozdemir

Leerkracht
groep 1-2B: di, woe
groep 1-2C: do

Gea Riksen

Gea Riksen

Leerkracht
groep 3A: ma, wo, do, vrij
Taalspecialist: di

Marcia Kuiper

Marcia Kuiper

Leerkracht
Groep 3A: di
Groep 3B: wo
Groep 3C: vrij

Willemijn van der Laan

Willemijn van der Laan

Leerkracht groep 3B
ma, di, do, vrij
Vertrouwenspersoon

Jacqueline Jansen

Jacqueline Jansen

Leerkracht groep 3C
ma t/m do

Jolanda Gerritsen

Jolanda Gerritsen

Leerkracht
groep 4A: di, wo, do, vr
Rekenspecialist: ma

Christine van Breda

Christine van Breda

Leerkracht
Groep 1-2D: vrij
Groep 4A: ma
Groep 4B: do
Groep 4C: di

Else van Vliet

Else van Vliet

Leerkracht groep 4B
Ma, di, wo, vrij

Hilde Laseur

Hilde Laseur

Leerkracht groep 4C
ma, wo, do, vrij

Constance Witman

Constance Witman

Leerkracht groep 5A
ma t/m vrij

Gerben van de Groep

Gerben van de Groep

Leerkracht
groep 5C : ma, di, do, vrij

Frank Wolters

Frank Wolters

Leerkracht
groep 5B: wo
groep 6C: do

Erika Verdouw

Erika Verdouw

Leerkracht
groep 5B
ma, di, wo, vrij
Gedragsspecialist: wo om de week

Anouk Siebel

Anouk Siebel

Leerkracht
groep 5C: wo om de week, do
groep 6A: di, wo om de week

Arjan de Lange

Arjan de Lange

Leerkracht
groep 6A: ma, wo, do, vrij
Specialist 7-Gewoontes: wo om de week

Erica van Leeuwen

Erica van Leeuwen

Leerkracht groep 6B
ma, di, vrij

Milica Ruijgers

Milica Ruijgers

Leerkracht groep 6B
wo, do

Marieke Ursem

Marieke Ursem

Leerkracht groep 6C
ma, di, wo, vrij

Anne-Sophie Koch

Anne-Sophie Koch

Leerkracht groep 7A
ma t/m vrij
Rekenspecialist: wo om de week

Wart Weeren

Wart Weeren

Leerkracht groep 7A: wo om de week

Stephan Langedijk

Stephan Langedijk

Leerkracht groep 7B
Ma t/m vrij

Jessica van Leth

Jessica van Leth

Leerkracht groep 7C: wo, do, vrij

Jessica van ‘t Veld

Jessica van ‘t Veld

Leerkracht
groep 7C: ma, di
groep 8A: vrij

Astrid Bossenbroek

Astrid Bossenbroek

Leerkracht
groep 8A: ma, di, wo, do

Vivienne van Leuven

Vivienne van Leuven

Leerkracht
groep 8B: ma, di, wo, vrij
Taalspecialist: do

Wendy van der Helden

Wendy van der Helden

Leerkracht
groep 8B: do

Yoliska van Keeken

Yoliska van Keeken

Leerkracht groep 8B
ma t/m vrij

Onderwijsondersteunend personeel

Astrid Vianen

Astrid Vianen

Administratie
ma, di, do

Laura Los

Laura Los

Onderwijsassistente
groep 3-5: di, wo, do

Anjo Spaan

Anjo Spaan

Onderwijsassistente
groep 6-8: ma, di, do

Ester Kok

Ester Kok

Muziekleerkracht: di, wo, do

Aart Romkes

Aart Romkes

Concierge/Techniekdocent
ma, wo, vrij

Guus Oosterwijk

Guus Oosterwijk

ICT-coördinator
ma, di, wo

Daniël van Diest

Daniël van Diest

Gymondersteuning/Conciërge: ma, di, do, vrij

Intern begeleiders

Hanneke de Louw

Hanneke de Louw

Intern begeleider groep 1-4
ma-mi, di, wo, do

Jill Klein Gunnewiek

Jill Klein Gunnewiek

Intern Begeleider groep 5-6: di, wo, do

Hilda Reitsma

Hilda Reitsma

Intern begeleider groep 7 - 8
Even weken: ma, di
Oneven weken: do, vrij

Deel:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn