Leer ontdekken

Wie is wie



Directie

Leerkrachten

Onderwijsondersteunend personeel

Intern begeleiders

Directie

Catherine van Dord

Catherine van Dord

Directeur
ma, di, wo, do

Wendy van der Meer

Wendy van der Meer

Adjunct-directeur groep 1-4
ma, di, vr

Jessica Doppenberg

Jessica Doppenberg

Adjunct-directeur groep 4-8
di, do, vr

Leerkrachten

Mirjam van Wijk

Mirjam van Wijk

Leerkracht groep 1-2A
ma, di, wo

Jacqueline Duijvestijn

Jacqueline Duijvestijn

Leerkracht groep 1-2A
do, vr

Nienke Jacobs

Nienke Jacobs

Leerkracht
groep 1-2B: ma t/m vrij

Floor de Kool

Floor de Kool

Leerkracht
groep 1-2C: di, do
groep 1-2D: vrij
groep 1-2F: wo

Kimberly van der Rijst

Kimberly van der Rijst

Leerkracht groep 1-2C
ma, wo, vrij

Carla Onderwater

Carla Onderwater

Leerkracht groep 1-2D
ma t/m do

Anna Verkaik

Anna Verkaik

Leerkracht groep 1-2 F
ma, di, do, vrij

Monique van Daal

Monique van Daal

Leerkracht
groep 1-2G: ma t/m vr

Romy Lagerwerf

Romy Lagerwerf

Leerkracht
groep 1-2H: di, wo

Jiskah van Tricht

Jiskah van Tricht

Leerkracht
groep 1-2H: ma, do, vr

Gea Riksen

Gea Riksen

Leerkracht
groep 3A: ma, di, do, vr
Taalspecialist: wo

Eefke van Hoeijen

Eefke van Hoeijen

Leerkracht
groep 3A: wo
groep 3B: do, vrij
groep 3C: ma

Willemijn van der Laan

Willemijn van der Laan

Leerkracht

Jacqueline Jansen

Jacqueline Jansen

Leerkracht
groep 3C: di t/m vrij

Hanneke de Louw

Hanneke de Louw

Leerkracht
groep 3B: ma, di, wo

Marlies Meijer

Marlies Meijer

Leerkracht
groep 4B: ma t/m vrij

Jolanda Gerritsen

Jolanda Gerritsen

Leerkracht
groep 4A: wo, do
Rekenspecialist di

Renate Brouwer

Renate Brouwer

Leerkracht
groep 4A: ma, di, vrij
Groep 7A: wo, do

Annelie Pellewever

Annelie Pellewever

Leerkracht
groep 4C: ma, di, do, vrij

Ellen Koele

Ellen Koele

Leerkracht
groep 4C: wo

Frank Wolters

Frank Wolters

Leerkracht
groep 5A: do
groep 5B: vrij
Groep 5C: wo

Aukje Smeels

Aukje Smeels

Leerkracht
groep 5A: ma, di, wo, vrij

Marieke Ursem

Marieke Ursem

Leerkracht
5B: ma t/m do

Mechteld Hesse

Mechteld Hesse

Leerkracht
groep 5C: ma, di, do, vrij

Petra van de Hoef

Petra van de Hoef

Leerkracht
groep 6A: di t/m vrij

Astrid Bossenbroek

Astrid Bossenbroek

Leerkracht
groep 6B: ma t/m do

Erica van Leeuwen

Erica van Leeuwen

Leerkracht
groep 6C: ma, di, vr

Gerben van de Groep

Gerben van de Groep

Leerkracht
groep 7A : ma t/m vr
Vertrouwenspersoon

Christine van Breda

Christine van Breda

Leerkracht
groep 7B: ma t/m vrij

Milica Ruijgers

Milica Ruijgers

Leerkracht
groep 7C: di, wo, do

Anne Sophie de Kunder

Anne Sophie de Kunder

Leerkracht
groep 7C: ma, vrij
rekenspecialist: di

Hester Geerdinck

Hester Geerdinck

Leerkracht
groep 8A: ma t/m do

Vivienne van Leuven

Vivienne van Leuven

Leerkracht
groep 8A: vrij
groep 8B: wo, do
Taalspecialist: ma

Jessica van ‘t Veld

Jessica van ‘t Veld

Leerkracht
groep 8B: ma, di, vrij

Yoliska van Keeken

Yoliska van Keeken

Leerkracht
groep 8C: ma t/m vr

Onderwijsondersteunend personeel

Astrid Vianen

Astrid Vianen

Administratie/event manager
ma, di, do

Anjo Spaan

Anjo Spaan

Leerkrachtondersteuner HB

Ester Kok

Ester Kok

Muziekleerkracht
di, wo, do

Aart Romkes

Aart Romkes

Concierge/Techniekdocent
ma, wo, vr

Guus Oosterwijk

Guus Oosterwijk

ICT-coördinator
ma, di, wo

Intern begeleiders

Daniëlle Reitsma

Daniëlle Reitsma

Intern begeleider
di, wo, do

Sacha Dufay

Sacha Dufay

Intern begeleider groep 5 t/m 8
ma t/m do

Jill Klein Gunnewiek

Jill Klein Gunnewiek

Intern HB Begeleider gr 1 t/m gr 8
di, wo, do

Mathilde Cardous-Ubbink

Mathilde Cardous-Ubbink

HB specialist
ma, di, do